fb

O nás

Kdo jsme?

Jsme specialisté, analytici i obchodníci, kteří se již pohybují 14. rokem na trhu financí. I přesto jsme pořád pouze lidé, a tak přistupujeme i k našim klientům, zakládáme si na lidském přístupu.

Obor finančního poradenství chápeme jako řemeslo, které chceme dělat poctivě, nehoníme se za vysokými obraty, naopak dbáme na kvalitu služby, kterou klientovi poskytujeme. Měřítkem naší práce je spokojenost našich klientů.

Zakládáme si na dlouhodobém a komplexním poradenství a kvalitním servisu s přidanou hodnotou. Naším posláním je uspokojovat potřeby našich klientů, chránit jejich životy před možnými riziky a pomáhat naplňovat jejich životní sny. 

Našim cílem je zajistit finanční nezávislost všem našim klientům a předvídat nepředvídatelné situace. Rozhodujeme se vždy nezávisle a na základě důkladné analýzy, probrané s klientem.

Ke své práci využíváme nejmodernější softwary, které nám v práci značně pomáhají.

Nedovolte, aby Vaše peníze vydělávaly komukoli jinému než Vám.

Proto se obraťte na naše poradce, kteří Vám rádi a kvalitně poradí.

 

 

Proč se spolehnout na Flex IN

 

Kvalita

Předem vždy provádíme
důkladnou analýzu,
aby pro klienta byl
produkt smysluplný.

Dynamika

Klient je pro nás vždy
na prvním místě. Klademe
důraz na rychlé vyřešení
veškerých požadavků.

Nezávislost

Spolupracujeme
se všemi finančními
institucemi v ČR,žádná
není preferovaná.

Serióznost

Klientům sdělujeme
pozitiva i negativa
jednotlivých produktů.
Nic netajíme.

Počátky

 • Počátky působení našich lidí ve financí sahají do roku 2006.
 • V roce 2010 se začaly rodit myšlenky a vize ohledně vzniku nové společnosti.
 • Od roku 2011 se pomalu začalo tvořit uskupení spolupracujících osob, kteří se v budoucnu rozhodli založit novou firmu.
 • Od roku 2013 se uskupení spolupracujících osob rozhodlo působit jako právnická osoba, díky čemuž byla založena nová firma.
 • V roce 2014 nastalo stěhování sídla do nových kancelářských prostor v centru Ostravy, hned naproti ČNB. Působnost společnosti se rozšířila na celý Moravskoslezský a Olomoucký kraj.
 • V roce 2015 jsme působnost rozšířili také do hlavního města, do Prahy.
 • V roce 2016 došlo k největší expanzi a rozšířili jsme působnost našich poradců do Zlínského, Jihomoravského a Pardubického kraje.
 • Od roku 2017 máme také vlastní realitní společnost TB REALITY, díky čemuž dokážeme našim klientům nabídnout i další služby, které se týkají bydlení. Taktéž došlo ke zvětšování kancelářských prostor v Ostravě.
 • V roce 2018 došlo ke spuštění nových www stránky a webových stránek poradců s napojením na online sjednávač. Vznikl také nový intranet pro poradce, který pomáhá k práci.
 • V roce 2019 jsme spustili nový projekt na refinancování hypoték, tzv. rehypoteka.cz, kdy tento zdroj se nám ukázal jako správná cesta a v dalším roce plánujeme spustit několik dalších specializovaných webů.
 • V roce 2020 jsme spustili vlastní srovnávač životního pojištění zaměřený zejména na výluky v pojistkách, koukněte na inklient.cz.

Kam míříme?

Chceme se i v dalších letech rozrůstat nejen do dalších krajů, ale hlavně chceme nové poradce v krajích, kde již působíme, jelikož právě zde máme mnoho klientů, o které je potřeba se starat.

Plánujeme také větší propojitelnost finančních poradců a realitních makléřů, díky čemuž vzroste oboustranná spokojenost