fb

Podzimní školící tour 2019 začíná

Pomalu ale jistě se blíží podzimní období, v businessu se často říká, že toto období je nejlepší v roce. Ptáte se proč? V obchodech se připravují na vánoční období a lidé začínají shánět dárky, ale v našem oboru se o dárcích moc mluvit nedá. 

 

Tak jako každá instituce i pojišťovny a banky potřebuji plnit plány proto na podzim je připraveno vždy několik zajímavých akcí pro klienty. Jde zejména o různé slevové akce na pojistné, lepší úrokové sazby, dárky ve formě různých bonusů apod. Každý rok nás překvapí něčím novým.

Krom zmíněných bonusů a slev pro klienty, musíme ale naše poradce hlavně vzdělávat. Proto tady máme: 

PODZIMNÍ ŠKOLÍCÍ TOUR 2019 ve Flex IN

 

Na co se naši poradci mohou těšit?

Vždy v pondělí v 10 hodin začne workshop s pověřenou osobou z dané instituce, aby poradcům předal zajímavé tipy, ale hlavně seznámil s novinkami, co se připravuje a chystá, ale hlavně jaké slevy a akce si daná instituce pro klienta připravila.

Začínáme už 16.9.2019 v 10 hodin a každý týden budeme chytřejší a chytřejší. Prozatím již máme potvrzenou účast pojišťovny ČSOB, Kooperativy s produktem Flexi, AXA, NN, ČPP a mezi banky jsme zařadili ČS, Sberbank, Unicredit, Monetu a další instituce postupně přidáváme… Podzim bude opravdu nabitý informacemi, které budou následně zužitkovány v praxi.

Školní rok začal pro děti před pár dny, ale pro naše poradce začíná PODZIMNÍ ŠKOLÍCÍ TOUR 2019.

Pokud se chcete zúčastnit našeho PODZIMNÍHO TOUR a získat nové informace ze světa financí, neváhejte nás kontaktovat přes záložku kariéra.