fb

Úrazové pojištění – blíží se podzim, zima

S nastávajícím sychravým podzimním a zimním obdobím se lidé věnují hlavně tomu, aby vše fungovalo, jak má. Jestli mají dost dřeva do krbů, jestli budou mít dostatek zásob, pokud domácnost zapadne sněhem, zda jsou dobře utěsněna okna před větrem a podobně.

Ale je taky velmi důležité, aby se na to podívali z pohledu svého zdraví. Stačí jedna malá námraza, přízemní mrazík, který se nezadržitelně blíží, a člověk může skončit na nemocenské i delší dobu, než finančně zvládne. Proto je skvělým rozhodnutím sjednat si úrazové pojištění, jenž vás sice nezachrání před nešťastnou událostí, ale pomůže vám v tom, abyste překonali dny, kdy nebudete chodit do práce a tím pádem nepobírat plat. A není důvod si nic nalhávat, nemocenská podpora zdaleka nebude dosahovat vašeho standardu, na který jste zvyklí.


Nechceme malovat strašáky na zdi, ale je důležité si uvědomit, zvlášť pokud je na vás někdo v rodině závislý, že se musíte chránit. Pojištění auta máte, majetku taky, ale když dojde k nečekané, nepříjemné události, kdo ochrání přímo vás?

Život jako takový je mnohem důležitější, než všechen majetek, a proto si jej musíme umět správně pohlídat, aby nás nic (nebo téměř nic) nepřekvapilo v negativním slova smyslu.

Samozřejmě ve chvíli, kdy se rozhodnete pro úrazové pojištění, není nic jednoduššího, než si sednout s poradcem, který tomu rozumí, má empatii a odpovědnost, všechno vám vysvětlí, ukáže a doporučí. Zvlášť u tohoto pojištění platí rčení: „dvakrát měř a jednou řež“. Musíte se na to podívat ze všech úhlů pohledu a uzavřít přesně to, co chcete. K tomu jsou vyškoleni naši poradci, aby pro vás nalezli nejlepší řešení, ať už si zlomíte „jen“ malíček na ruce či nohu ve dvou místech.

Jde o to, abyste se cítili bezpečně, i na zmrzlém chodníku, který vede z prudkého kopce dolů…