fb

Hledáte práci? Přidejte se k nám!

Jsme firma, která se na českém trhu pohybuje již šest let. Naším cílem je, aby se klienti cítili hýčkáni a obskakováni, bez zbytečné byrokracie, papírování a obíhání různých poboček a úřadů.

Sami jsme lidé a ne stroje, tudíž víme, co by se klientům líbilo, co od nás očekávají a ke každému případu, respektive klientovi přistupuje individuálně.

Pokud vás zajímá, co je konkrétně náplní naší firmy, tak je to dozor nad klienty, jejich životy a možnost pomoct jim, aby si splnili své sny.

Jestli jsou vám slova výše uvedená blízká, tak vězte, že od měsíce září, můžete svou kariéru zahájit v našich řadách a pomáhat nám k tomu, aby lidé ve vašem okolí, i v tom našem, byli spokojeni a věděli, před čím stojí a JAK si stojí. Navíc práce jako taková je velmi různorodá a věříme, že se nikdy člověk nemůže nudit.

 

Koho hledáme?

Nabízíme práci pro každého, kdo má selský rozum, dokáže přemýšlet a vidět možné důsledky svých činů. Jako specialisté na finance musíte vědět, kde peníze ušetřit, kde je najít a jak je „rozmnožit“.  Rozhodně nehledáme obyčejného finančního poradce, který pracuje jen pro provize, ale hledáme do týmu člověka, jenž bude ke každému klientu přistupovat individuálně a udělá pro něj to nejlepší. Nechceme, aby to byla jen fráze, přejeme si, aby se to stalo skutečností a lidé nás vnímali jako pomocníky, ne jako nutné zlo. A abychom mohli našim klientům poskytnout komplexní služby, což je naše přání, samozřejmě se nám bude hodit i hypoteční poradce, jelikož spolupracujeme s několika realitními kancelářemi a máme také vlastní realitku

Naší výhodou, o které si myslíme, že je důležitá pro velké procento lidí, je to, že většinu věcí řešíme tzv. online. Tím pádem, odpadá administrativa, která by vás zatěžovala a řeší se opravdu jen ty důležité listiny, na kterých bude záležet spokojenost a hlavně budoucnost našich klientů.

Pokud se vám tento článek líbí, zamlouvá se vám princip a náš přístup, budeme se těšit na setkání tváří v tvář.