fb

Konec roku se blíží, aneb přejeme Vám veselé Vánoce

A je to tady, poslední adventní víkend, a pak už Štědrý den, Silvestr a nový rok. I když to tak ještě nevypadá, když se člověk koukne ven, ale skutečně je to tady. Závěrem roku vždy všechny napadají různé myšlenky, ale hlavně hodnocení končícího roku, roku 2019.

 

Co nám přinesl rok 2019

V roce 2019 se udalo na poli finančního poradenství docela hodně změn. Několik poradenských firem přešlo pod jiného majitele. Jde zejména o Chytrého Honzu, a také o Fincentrum. A jak se ukázalo v průběhu roku, vše je vždy o lidech. Nový vlastník většinou společnosti kupuje s určitým úmyslem, a tyto úmysly se následně nemusí líbit jednotlivým poradcům, a tak se spekuluje, uvažuje co a jak dál. Pro rok 2020 to může být jeden z úkolů, ukázat váhajícím poradcům, proč by mohli uvažovat i o nás nebo o našem novém projektu Poradci Poradcům, který bude určen pro zkušené lidi z oboru.

                                                                                      

Rok 2019 nám ukázal možné mezery na finančně poradenském trhu a ukázala se jedna důležitá věc, pro poradce vždy budou nejdůležitější zdroje, v dnešní době tzv. leadový business. Tento marketingový nástroj byl v Chytrém Honzovi svého času jedinečný a dalo by se říci nepřekonatelný, bohužel už to není to, co bývalo, ale to si zcela jistě uvědomuje každý, kdo měl s tímto nástrojem nějaké zkušenosti. 

 

A co v roce 2020?

Proto jsme se rozhodli pro rok 2020 si vzít na bedra jeden důležitý úkol a to vytvořit nový fungující leadový business. Plán je toto zcela oddělit od stávajícího podnikání a založit specializovanou společnost, která bude generovat a předávat tzv. IN klienty na hypotéky a pojištění. Vnímáme to tak, že to musí být výhodné, jak pro klienta, tak pro poradce, jinak jsou tyto leady zbytečné a nebudou fungovat naplno. Přidaná hodnota a kvalitní servis je správná cesta. Jak se nám to povede, budeme moci vyhodnotit až na konci roku 2020, ale dáme do toho maximum. Více začneme používat například již existující web www.rehypoteka.cz a brzy spustíme i další. Pak už jen marketing a propagace.

Nic nebudeme protahovat, protože v tomto předvánočním shonu zcela jistě mnoho z Vás ještě potřebuje zaběhnout do obchodu a něco na poslední chvíli nakoupit.

                                                                                      

Užijte si Vánoce, potěšte své blízké nějakým hezkým dárečkem, ale hlavně nesnězte moc kostí, kdo ví, jak máte nastavené své pojištění. Nepodpalte si doma nic prskavkami, protože na to by nejspíš nešlo plnit z rizika odpovědnosti, jelikož by to bylo „sám sobě si“, i když i toto dokážou 2 pojišťovny plnit, ale raději ať se nic nestane.

Do nového roku se nalaďte na pozitivní notu, protože je tady rok 2020 a cítím v kostech, že to bude osudový rok, takový upgrade, ty dvě dvojky naznačují, že to bude level 2.0.

Mějte se fajn a v novém roce se můžeme potkat a probrat všechny novinky, co chystáme.