fb

Rychlý výlet do Londýna s Flex IN

Pro naše poradce jsme uskutečnili soutěž o exkluzivní výlet do Londýna a s výherci jsme vyrazili na výlet minulou středu. Z domu na letiště jsme vyrazili ve 3 hodiny ráno. Je známo, že Londýn je plný zajímavých historických památek, my jsme do našeho krátkého výletu chtěli zařadit to nej.

Počasí se nám nakonec vcelku vydařilo a tak jsme se vydali na Tower Bridge, kde si většina lidí udělala foto na památku. Zkoukli jsme také Londýnský Tower, Big Ben, London Eye, největší nákupní centrum v Evropě a také jsme vyzkoušeli Londýnské metro.

Nákupní centrum, kde jsme se zastavili na kávu a chvilku si odpočinout je největší v Evropě a také je moderní architektonický skvost, jenž má velkolepou skleněnou střechu. Naleznete zde jak obchody a občerstvení, tak i mnoho zajímavých podniků, včetně různých spa center. 

A nyní ještě jedna historická třešnička, o které jste nejspíše nevěděli. Tato budova byla otevřena k posílení ekonomiky této oblasti již v roce 2008, a zároveň ji vyzdvihly Olympijské hry, které se konaly v Londýně v roce 2012, kousek od tohoto centra. Sice je to jen nákupní centrum nestandartní rozlohy, ale každý jsme si v něm našli to své. Všichni jsme se hlavně odreagovali, odpočinuli si a doplnili další nevšední zážitek. 

Pak už jsme se vydali zpět na letiště, kde nás opět čekala důkladná prohlídka, teda jen některé z nás, ty co se snažili něco propašovat :-) 

Domů jsme dorazili v noci něco kolem půl 12. Během jednoho dne jsme zažili mnoho zajímavých zážitků a cestovali přes půl Evropy. 

“Do Londýna jen tak na kafe.” 

Kam pojedeme příště?

Nechte se překvapit, kam nás vítr zavane. Nebo se k nám přidejte a podnikejte tyto dobrodružství s námi. Nejde jen o práci, důležitá je i zábava.


 

Tower Bridge