fb

Vzdělávání poradců ve Flex IN

Dbáme o to, aby naši poradci opravdu věděli, co klientům říkají a co dělají, proto usilujeme o pravidelné vzdělávání. Poradci u nás mají možnost absolvovat jakékoliv školení, které banky, nebo pojišťovny pořádají.

Krom toho v průměru 3x měsíčně pořádáme takové menší workshopy s lidmi z pojišťoven, či bank, jde zejména o to, abychom se dozvěděli novinky a všechny možné vychytávky :-)

 A to vše samozřejmě zdarma, nepatříme mezi firmy, které by na poradcích chtěly vydělávat díky různým školením…


Proč pořádáme tyto workshopy?

Dalo by se říci, že to je takové menší školení. Výhodou ovšem je, že to je takové komorní a když někdo něco potřebuje tak se nebojí zeptat a jeho dotazu se školitel opravdu věnuje a rozebírá se tento dotaz dost dopodrobna.
Díky tomuto naši poradci opravdu jsou ve svém řemeslu kovaní a klientům dokáží opravdu velmi dobře poradit.

Zhruba 2 týdny zpátky jsme měli školení Aegonu, školitel je bývalý likvidátor, tak jsme se krom horkých novinek z Aegonu dozvěděli plno zajímavých informací z likvidace pojistných událostí.

Tento týden jsme měli školení Kooperativy, kde jsme dopodrobna probrali srovnání životního pojištění, produktu Perspektiva a Na přání. Dále jsme rozebírali majetkové pojištění a pojištění podnikatelů.

Na jednotlivých školeních máme vždy připravené velmi chutné občerstvení, které připraví naše milé kolegyně.

Do konce června máme naplánováno mnoho dalších zajímavých workshopů od našich partnerů, nejbližší školení bude z pojišťovny Generali, následovat bude DAS, Allianz, Komerční pojišťovny a Uniqa.